Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel tudok terráriumot fűteni?

Mivel tudok terráriumot fűteni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az akváriumba való vízmelegítő is jó csak olyan helyre kell tenni, hogy ne tudjon hozzáérni a sikló, mert megégeti. (Akvárium fűtőm van itthon azért kérdezem.)

2012. szept. 12. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Infralámpa jobb lenne, a vízfűtő elrepedhet a hőtől ha szabad levegőn van!
2012. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az akváriumba kapható fűtőket még véletlenül se használd így mert nagy bajok lehetnek belőle!

Vannak ilyen fűtési lehetőségek is de a legjobb ha lámpával melegíted a terráriumot.

[link]

[link]


Szerintem azért jó a napozószikla mert nem zabálja annyira az áramot és addig is melegen tartja a kedvencedet ha szükségét érzi.

2012. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha belerakom vmi vízbe hogy közben párásítson is?
2012. szept. 12. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy napozószikálm, de szerintem más fajta, asszem 6 Wattos, és nem hobby sun. A Westendbe vettem a Kutssera díszállatban. Az le van szigetelve elég jól ahogy néztem, de szerintem csak a pára ellen. Nem hiszem hogy bele szabad tenni a vízbe. Nem próbáltam még, de lehet hogy ott bedöglene. Én is trópusi állatot tartok, gekkót, de hát néha be kell neki spriccelni vizet egy virágpermetezővel, és kész. Én elhiszem, hogy automatizálni szeretnéd a párásítást, de nem olyan fáradságos munka ez, és emellett megtartani a magas páratartalmat úgy lehet, hogy csak egy nagy tál vizet beleteszel. Nem kell a vizet fűteni, párolog az anélkül is.
2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint az akváriumi vízmelegítőt*
2012. szept. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!