Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tegnap fogtam egy icike-*picik...

Siklóimádó kérdése:

Tegnap fogtam egy icike-*picike gyíkot, de hogy rendezzem be neki a terráriumot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ugye tudod, hogy védett állat?
2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
El kéne engedni...
2012. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
35%
ne kínozd. engedd el. Lehet, hogy szép helyet készítenél neki, de hidd el, ő a szabadban érzi jól magát. Gondolj csak bele - mi lenne, ha téged is elfognának, és huppsz...soha többé nem engednének vissza az otthonodba a családodhoz....
2012. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Te is hasonlóan értelmes lehetsz, mint ő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3485905-m..

Fogjátok már fel, hogy ezek nem háziállatok. Hiába csinálsz neki pihe puha, cuki ágyacskát meg terülj terülj asztalkámat, neki ez egy kínszenvedés lesz, bezárva egy 20×20 cm-es üvegkalitkába. Neki kint van az otthona, kint van a családja. Ha nem engeded el, el fog pusztulni a folyamatos rettegésbe.

2012. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1m x 1m terkóm van ,nem kértem negatív válaszokat ..... amit meg valamékőtök hozott fel linket példának , üzenem neki hogy.......
2012. okt. 7. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem engedd el, és szerezz díszállatot, ha ennyire szeretnél.

Ő már hozzászokott a nagy területhez. Te sem szeretnél egy 3-4 négyzetméteres lakásban élni. (Hiába lenne kaját, piád, wc-d.)

2012. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
A google a barátod, ha nem kérsz negatív véleményt. VÉDETT állat, nem véletlenül!
2012. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szakony Béla válasza:
55%
Engedd el te indokolatlan egzotikus vadonélő állat befogó!!Azért árulnak agámákat,anoliszokat,kaméleonokat,és egyéb gyíkokat mert kitenyésztett hobbi állatok.Amit fogtál egy vadállat.Fogjál farkast és próbáld megtanítani leülni! Hát komolyan... :)
2012. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egzotikus állatot a szüleim nem engednek meg , mert .......
2012. okt. 9. 19:17
 10/16 Csincsy válasza:
Akkor most rögtön kerekedj fel, vegyél mégis a kisállatboltban valamit, ami hasonlít a gyíkra, és mond azt, hogy fogtad... :)
2012. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!