Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » "Szakadt már le" nektek a...

"Szakadt már le" nektek a terráriumotok eltolható ajtaja?

Figyelt kérdés

Sehol sem látom, hogy raknának hozzá egy "tartó üveglapot"... most úgy van megoldva, hogy az eltolható ajtót és az alatta lévő sínt csak egy akváriumragasztóval odaragasztott pár centis üveglap tartja, ami az elülső üveglap belső részéhez van ragasztva. Ez kicsit már meg is süppedt az ajtók súlyától, pedig csak pár napja lett kész.


Akinek szakadt már le az ajtó és van ötlete, mit rakhatnék alá, az megírhatná.



2012. okt. 17. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm, hát ilyet még sose láttam, hogy az üveglap oldalára rakják a sínt O.o Már, ha jól értem. Nekem olyanok vannak, amiken ilyen "dupla" sín van, tehát lefele is van vájata, az az üveg élére van ragasztva, így nem tud lesüppedni az ajtó súlyától, vagy maga a sín is üvegcsíkokból van. Esetleg vágathatsz egy pont oda illő üveglapot és a sín alá ragasztod.
2012. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az oldalára van ragasztva, eddig fel se tűnt, csak most hogy mondod. Hát még nem szakadt le, be sem süppedt.

Lehet hogy itt nem olyan nehéz az ajtó.

2012. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első jó nagy hülyeséget írtál... ha lefele is van, akkor be tud borulni a súlytól, ez még talán rosszabb megoldás, mint az enyém.
2012. okt. 19. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Már hogy a francba borulna be? Te írsz hülyeséget... szerinted fölülről nem tartja semmi? :) Ott is ugyanúgy be van fogatva a sínbe az ajtó. Tényleg nagyon rossz megoldás, méter magas terráriumaim vannak így megcsinálva, 8 év alatt egyszer sem jutott eszükbe borulgatni.
2012. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy túl nehéz az ajtó és nincs benne állat, akkor még megcsinálhatod, hogy vágatsz egy 3cm keskeny üveglap csíkot, mondjuk 5-ös üvegből, veszel egy kis tubus FBs-t, az 800 Ft tescóban is van, vagy barkácsboltokban,

és aláragasztod. Akkor teljesen biztonságos lesz.


Aztán ha csúnya a ragasztás, akkor egy öntapadós fóliával kívülről be lehet vonni az alsó részt.

Itt lehet kapni ilyen öntapadós tapétákat bármilyen színben: [link]

2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FBS-t,
2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!