Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2 hete vettem egy leopárd...

Varga.bettina.96 kérdése:

2 hete vettem egy leopárd gekkót. Azóta semmit nem evett! Ez természetes dolog, vagy kezdjek aggódni!?

Figyelt kérdés
A kisállat kereskedésben úgy láttam volt előtte lisztkukac... Lehet ott már tele ette magát...Olvastam, hogy a zsírfarkukba gyűjtik az élelmet. Amikor megvettem vastag volt a farka, most már vékonyodott. Mit próbáljak még neki adni? Vagy majd megjön az étvágya? A válaszokat előre is köszönöm. :)
2012. okt. 18. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál a helyéről. Mekkora helyen van, milyen hőmérsékleten stb.
2012. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is kérdezték a körülmények ismerete nélkül elég nehéz ezt megválaszolni. A szállítást követően az új helyen előfordul, hogy kevésbé akarnak enni, de nekem 2-3 nap volt eddig a legtöbb amit tapasztaltam.


Szóval: Mekkora helyen van, hogy van az berendezve, milyen magas a hőmérséklet (nappal, éjszaka), mennyi a páratartalom, miket adtál eddig neki enni?

2012. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem túl nagy a terráriuma... nappal ha süt a nap kiviszem napozni. olyankor elalszik :D este pedig a radiátorra húzom a terráriumot.nem tudom hány fok lehet. :/ mindig előtte van szöcske, liszkukac, hátha megéhezik és megeszi. de eddig semmi. megmérem majd hogy kb hány fok lehet, de mennyi az ideális?
2012. okt. 19. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakállas agámám van, és ilyen tájt ősszel, télen kevesebbet eszik az átlagnál.
2012. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húúúú most valaki nagyon vicces akart lenni... de csak akart. *púpos
2012. okt. 23. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hőmérséklet nappal: 25-30 °C, éjszaka 20-22 °C. Ha ennél alacsonyabb a hőmérséklet, akkor kissé étvágytalanok. Megfelelő körülmények között a tücsköt, csótányt, viaszmoly hernyót (ha pedig már elég nagyok, akkor a napos egeret) örömmel megeszik. Lisztkukacot én nem adtam soha nekik.
2012. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!