Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az anolisz milyen gyakran vedlik?

Az anolisz milyen gyakran vedlik?

Figyelt kérdés
Nos még nyár elején vettem egy anoliszt és azóta még csak egyszer vedlett augusztus elején. ez baj?
2012. okt. 23. 14:59
 1/3 KutyaDuma ***** válasza:

Elegge gyakran. Ez fugg a koratol is mivel amikor novesben van akkor gyakrabban kell neki nagyobb bor. Ha jol remlik amikor nekem volt es novesben volt akkor talan volt h havonta is levedlett, amikor felnott lett es nem nott annyit akkor 2-3 havonta.

Persze meg ez fugg a homerseklettol, kajamennyisegtol is. Meg a tucskoket erdemes kalciumporba meghempetgetni mivel az anolisnak tobb kalciumra van szuksege mint amit a terrariumi tartasban meg tud szerezni

2012. okt. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, kéthetente rázd össze kalciumporral a táprovarokat! jól mondja az első!!!!

És az enyém ma reggel vedlett le, tegnap hoztam el! Sűrűn vedlenek!

2018. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ja és magas páratartalom, valamint fürdőedény is kell neki, amiben olyan kicsi a víz, hogy leér a lába!
2018. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!