Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a gabonasiklóm?

Miért nem eszik a gabonasiklóm?

Figyelt kérdés
Nincs még sok tapasztalatom a terrarisztikában, nem rég tűnt el a siklóm 3 napra de végül előkerült, vetem neki napos egeret de nem fogatta el, én nem látok rajta semmi betegségre utaló jelet ugyanolyan mint volt csak nem akar enni kb 2hete evett utoljára egy kb 30centis siklóról van szó.. 50x50terrában melegítővel elátva mi lehet a baj..?

2012. okt. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit megviselte az elkóborlás. Próbálkozz minden nap az etetésével, idővel el fogja fogadni.
2012. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csaba0728 válasza:
Az enyém nem szerette az egeret.Szivel.májal etetük.
2012. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben tovább próbálkozom hátha... pedig próbálkoztam kisebb nagyobbal de egyiket se..=/
2012. okt. 30. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, az enyém 20-30 centis korában nem akart ennyi kb fél évig. Aztán bekattant, azóta szépen eszik. Szóval ha kicsit több ideig nem akar enni nem gond, bár tuti enni fog, ha már evett ezelőtt.
2012. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem,köszi:)
2012. nov. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!