Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem lesz baja a Tekimnek?

Nem lesz baja a Tekimnek?

Figyelt kérdés

1hónapja vettem egy picike sárgafülü ékszerteknőst! :)

azlenne a kérdésem hogy körülbelül menny idős lehet? mert én sajnos nemtudom 3-4cm!!

éés honnan tudnék neki fagyasztott vagy élő halat szerezni?

és mostanába éjszaka olyan hangokat ad mintha "bugyogna" a szájával! remélem nemlesz baja!a szárított hal nemjó neki?

vagy a gammarus csiga? szív mix? ieneket vettem neki! ezek jók? köszönöm előre is! :)



2012. nov. 18. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Kiegészítésnek jók a tápok,de kell fagyasztott hal, állatkereskedésben, állateledel boltban kapsz,de mi a múltkor magunknak vettünk a boltban pangasius filét, abból is adtam nekik és imádták.

Legyen a tekidnek szűrője, vízmelegítője, lámpája és sziget amire kimászhat napozni és annyi víz,amiben tud úszkálni,akkor nem lesz baja.

2012. nov. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néztem már állatkereskedésben! decsak szárított fehér hal van! körbe nézek a nagyobb hipermarketekben! hátha találok fagyasztott halat! megvan minden! fény, part, stb! márcsak akkor fagyasztott hal kell és szép egésséges lesz a teki! köszönöm a választ! :)
2012. nov. 19. 06:31
 3/10 Melmel ***** válasza:
100%
Szia!apró fagyasztott hal: interspar üzlet 1/2 kg kb:1000 ft, metro áruház 1kg 1600 ft./ Miskolc/. gondolom más városban is hasonlóképpen megtalálható.szerintem a teki még nincs 1 éves.
2012. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben van! :) megnyugodtam! köszönöm szépen a segítséget! (:
2012. nov. 19. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Szárított fehér halat ne adj neki!!Nekem is volt régebben egy sárgafülűm,szegénynek megakadt a torkán a hal,és felduzzadt a torkán és szegény elpusztult :( ,ezért soha ne adj a tekidnek olyat,csak akkor,ha megvárod amíg megeszi,és biztos leszel abban,hogy nincs semmi baj!Én ajánlom a marha szív-mixet,azt az én tekijeim nagyon szeretik!Vagy fagyasztott hal,de semmiképpen se pangasius,mert az nem egészséges,se embernek,se teknősnek.Amúgy nekem is szoktak "bugyogni" a teknőceim,ezzel semmi baj sincs,mert csak levegőt vesznek,és egy kis részét lemenetel közben kiengedik,ezért van a bugyogás.:)
2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fura hogy épp most jött ez a hozzászólás! pont tegnap jártam így!!! a fehér hallal!! :( ottmaradok vele mindíg mikor kajál! és neki is megakadt a torkán! de kivettem a kis szájából és utána szét tépte és megette! szóval nincsbaj! :) de ma veszek neki fagyasztott halat! :)
2012. nov. 21. 09:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva! :) közeli halastónál árulnak kis élő halat! köszönöm a segítséget! :)
2012. nov. 21. 11:56
 8/10 A kérdező kommentje:
vettem neki pici élő halat! lefagyasztottam és felvagdostam apró pici darabokra! megfelel így? OO :) a rákot szívmixet! mikor lehet adni neki? :) köszönöm!
2012. dec. 4. 18:46
 9/10 Melmel ***** válasza:
rák, szívmix mehet kiegészítésnek. szerintem legjobb ha mondjuk 2 naponta eteted, akkor 2. nap száraz( rák v. mix) és a következő kajálás így átcsúszik a harmadik napra.arra ügyelj, hogy az egyszeri kaja adag kb a teki feje+ nyaka térfogatnak megfelelő mennyiség legyen, mert ha túleszi magát akkor pl a páncélja csúnyán egyenetlen lesz,elhízik..stb
2012. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem! rendben van! köszönöm szépen!! :)
2012. dec. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!