Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Allosaurus vs t-rex?

Allosaurus vs t-rex?

Figyelt kérdés
okot is meg minden

2012. nov. 25. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, elvileg a t-rex nagyobb volt (13m), az allosaurus(8m) de voltak nagyobb egyedek is. Méretből következtetve a t-rex erősebb, viszont a másik lehet gyorsabb, számít a harapáserősség is amit nem tudok, de szerintem ha tételezzük fel találkoztak volna akkor egyedfüggő hogy melyik a nyertes. Két majdnem egyforma kaliberű dinoszauruszról van szó szval... Viszont az allosaurus szerintem szebb, de mindkettőt imádom :D
2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az allosaurus 5 m magas, és 12 m hosszú, súlya 4 tonna a mellső végtagjai nagyok így bír karmolni meg a harapása is erős



a t-rex 13-14 m hosszú, 6 m magas, súlya 6 tonna a mellső végtagjai kicsik így azokkal semmit nem ér de a harapása 2 tonnás viszont nem volt gyors


szerintem az allosaurus mert gyorsabb és tud karmolni


amúgy az allosaurus a kedvenc dínom


és nem gressai hajni vagyok amúgy köszi

2012. nov. 26. 11:41
 3/9 anonim válasza:

EZT A KÉRDÉST MINEK TETTED FELÉ,MIKOR TUDOD A VÁLASZT?

bocsi a caps lock-ért ^^

2012. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak szerintetek vagyis a véleményeteket kérdem
2012. nov. 27. 16:42
 5/9 anonim válasza:

jah értem, így már más :)


Sztem a T-rex nyerne amugy meg

okot nem tok mondani :)

2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a t-rex. És gyors volt, erős volt a harapása viszont nagyon kövér volt (annyira nem de azért egy ragadozóhoz viszonyítva), még az Allosaurus gyorsabb lehetett, ami nagy előny. Viszont bizonyíték arra hogy a t-rex is gyors: ,,Két mellső lábán járt, de azon rövidtávon nagyon gyorsan tudott futni is" így hát szerintem a t-rex nyerne. Amúgy nekem a T-rex a kedvenc dinoszauruszom. :D
2012. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem allosaurus szerintem meg az de a te véleményed ez :)
2012. nov. 30. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen :). De sajnos ezt nem fogjuk soha megtudni mert időgépünk sincs meg eleve más-más korban éltek :(
2012. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja
2012. dec. 12. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!