Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaméleon szeretnék karácsonyra...

Kaméleon szeretnék karácsonyra! Terrárium, elesége minőségit hol találhatok?

Figyelt kérdés

Kaméleont szeretnék karácsonyra.

Mindenképp ki akarom húzni kaméleonnal(6000Ft a kaméleon(sisakos))30 000 Ft -ból. Csongrád megyében azon belül Sándorfalván lakok és Csongrád megyében hol találok jó boltot ahol kapok terráriumot,eleséget...-ot?Meg mit eszik a sisakos kaméleon mekkorára nő??Esetleg hol kapok nagyon kicsi kaméleont ami nem nő meg 10cm nél nagyobbra?

(//Linket is kérnék aki tud//)


2012. nov. 30. 18:19
 1/5 anonim válasza:

[link]


"Kaméleont szeretnél karácsonyra?" gomb is van az oldalon, a sok egyéb infóval egyetemben. Ne legyünk beszűkülve, ha ilyen vágyaink vannak, azokat Pest megyében tuti ki tudják elégíteni, ha Csongrádban nem is - egyszer ki lehet bírni egy utat érte! Persze ezzel nem azt mondom, hogy a környéken nem megoldható a dolog, mert jó eséllyel igen...

2012. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sisakos kaméleonnak olyan 20centis nagy lesz a teste. Csináltam egy terráriumot szekrényből. 150cm magas volt, világoskék öntapadós fóliával bevontam belülről (tudod vízálló tapéta, hogyha fújok rá vizet akkor bírja a párát) Üvegajtót is lehetett volna rá csinálni, de én 2 plexilapot beleraktam, mint egy vitrin. Felül volt egy 15Wattos repti glo 5.0 lámpa.


Ez volt a tákolmány:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Felül nyitott volt a szellőzés miatt, de úgy csináltam, hogy ne tudjon felmászni, persze egyszer kimászott a lámpa drótján, így azt utána felül vezettem el.

2012. dec. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleségnek élő tücsök, sáska és liszkukac kell. És vitamin porral kell beszórni ezeket.


Van olyan por ami csak kalcium az az olcsóbb de az nem olyan jó, viszont van olyan por is amibe minden vitamin van és az kb 2500 Ft. Sok van benne, 1 évig is kitart.

2012. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem szeretem az otthoni tákolmányokat, érthetetlen módon mindig igénytelenek, pedig nem feltétlenül kéne annak lenniük. A Tiéd viszont tetszik, nem tehetek róla, szerintem iszonyat jól megcsináltad! Kifogásolni valóm lenne persze (kívül miért nincs lefestve, meg jobban nézne ki egy egyben-plexivel), de minden elismerés, a szoba hangulata is magáért beszél!

Az első hozzászóló voltam.

2012. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ha 30.000 ft-ból nem is akkor 35.100 ft-ból szerintem ki tellik nézd meg a chameleonfarm.hu oldalt és olvasgasd ott egy sisakos 5000 ft most 6500 helyett,nekem is onnan lesz a kis kaméleonom és szerintem nagyon jó hely és az egész országba szálitanak! :) Sok szerencsét a kamihoz! :)
2014. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!