Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülü ékszerteknősöm van,...

Sárgafülü ékszerteknősöm van, már 4 hónapja, de nem eszi meg a halat, sem száritott, sem fagyasztott formában, csak a száritott csontit. Mit csináljak vele, hogy megegye a halat is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak más háziállatok is amik csak azt hajlandóak megenni amivel kiskorukba etették őket,kutyákkal,macskákkal is előfordul.
2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értem, de ő egész pici kora óta itt vn, és már az első hetekben is próbáltam neki halat adni, de akkor sem ette meg. Mindig csak odaúszik, megnézi, és ha meglátja, hogy halat kap, akkor elfordul és nem eszik inkább. Azt olvastam, hogy ha csak száritott dolgokat esznek akkor betegek lehetnek meg vitaminhiányuk lehet. És ezért aggódom ennyire.
2012. dec. 15. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Biztos minden kérdésedre szívesen válaszolnak

2012. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!