Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Krokodil/anakonda/piton...

Krokodil/anakonda/piton ölésre kell engedély?

Figyelt kérdés
és ha van engedély a bőrűket meg lehet tartani és átvinni a határakon?
2009. aug. 23. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy van olyan ország ahol kapnál rá engedélyt, de annyiba kerülne, hogy el kéne adjad a házatokat és az egész családodat, a Krokodilkeresés közbe meg lehet, hogy téged vadászna le egy nagyobbacska példány...
2009. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha önvédelem nem kell engedély, szóval mikor a bal lábadon egy kroki lóg majd, a jobbon meg egy piton tekereg, nyugodtan leölheted bármelyiket!


ja, és vicces, hogy egy olyan lyukasagyúzik, aki azt "j"-vel írja. PRIMITÍV!

2009. szept. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
itt nem sokat találsz
2010. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Váh, de jót nevettem, imádom az ilyen antik kérdéseket :D XD

Egyetértek a legtöbb válaszolóval, ártatlan állatot (és mind az) megölni a "legeslegsportszerűbb" dolog... Osztom, hogy remélem leharapja a krokodil a fejed, miközben az anakonda ölelget...

Am meg:

"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a mérhetetlen tapasztalatukkal" :D:DXD LOL

2011. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Már a padlón fekszek a röhögéstől. Méghogy TE pitont meg anakondát akarsz ölni, jah meg krokodilt. Jujj, szerintem te túl sok LSD-t szívtál haver. Álmodban sem tudnád megölni egyiket sem, a stílusodból ítélva csak a szád nagy nem a vadászati tudásod. Amugy meg egyetértek az elöttem szólókkal, remélem egy krokodil cafatokra szagat és közben egy óriáskígyó tekeredik rajtad. Az meg hogy meg akarsz ölni egyet és meg akarod tartani a börét, kész röhej és bűncselekmény. Én is tartok két óriáskígyót és esélyed sem lenne ellenük. xD
2011. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen kell, de te mért is kapnál? Pláne úgy hogy ezek szinte mind veszélyeztetett állatok. Engedély nélküli vadászat meg orvvadászatnak minősül, de amúgy is minek akarod szegény állatokat megölni? Nem ártottak neked, attól meg nem leszel kemény ha lelősz egy védtelen állatot, pláne illegálisan, akkor még nem bűnöző is leszel nem csak szánalmas...
2013. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!