Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a szakállas...

Botond088 kérdése:

Miért nem eszik a szakállas agámám?

Figyelt kérdés
2 napja {2012 12. 22 szombat} vettem egy szakállas agámát. Az első nap még tök jól nézett ki, elkapta a lisztkukacot...-de azóta nem érdekli a kaja. Tudom hogy a felnőtteknél ez normális de ő alig 6 hónapos. Még azt is megengedi a tücsköknek hogy a fejére másszanak! Még nyáron vettem egy leopárdgekkót. Az ugyanezt csinálta. Most vittük vissza és vettük helyette a szakállas agámát. Elátkozott a terrárium?! :} A hőmérséklet jó... Nem tudja valaki hogy mi lehet a baja???
2012. dec. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a nyáron vásárolt leopárd gekkodat elvitted az állatkereskedésbe, hogy adjanak helyette egy agámát? mibajod? de tényleg.
2012. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom. A leopárdgekkót visszavittem hogy kezdjenek vele valamit, és helyette VETTEM egy szakállas agámát!!!
2012. dec. 25. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
gratulálok..
2012. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mihez? Te hagytad volna hogy meghaljon nálad? Szerintem nem...
2012. dec. 26. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális..persze csak akkor hogyha pár napig csinálja ezt..nekem is van agámám és amikor pici volt ő sem evett mindig..de azóta már négy év eltelt és még most sincs semmi baja:)
2013. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!