Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha növendék gabonasiklót...

Ha növendék gabonasiklót veszek, azt nehezebb gondozni, felnevelni, mitha felnőtt állatot vennék? Előnyöket, hátrányokat elmondanátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 14:43
 1/8 anonim válasza:
100%

Jobb kis siklót venni hiszen látod hogy fejlődik, illetve jobban hozzád és kézhez szokik. kisebb hely is kell neki és kevesebb táplálék. Én mindenképpen a kicsit javaslom. HA terrárium érdekel hozzá írj a yomega@citromail.hu címre

Szia


21F

2009. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :) terráriumom van bőven, mert gyermekkorom óta tartok halakat meg hörcsögöket....van 3 féle terráriumom is, ami nem foglalt jelenleg

viszont lassan el fogok költözni a szülői házból és az új lakásba már nem szeretnék se hörcsögöt, se halat, mert meguntam őket, meg fáj, hogy olyan hamar elpusztulnak...ezért választottam a siklót

2009. aug. 27. 10:23
 3/8 anonim válasza:
igaz nekem zöld leguánom volt és egy különös gyík fajta.. de mindeféle képpen a kissebet ajánlom mert a nagyot nem fogod tudni megszelídíteni és nehezebb lessz így takarítani is..
2009. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én 7 éve tarrtok gabonákat, én már kicsit nem vennék, csak nagyot, szerintem a nagyokkal könnyebb bánni,nuygodtabbak.
2009. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! nekem 8 éve vannak gabonáim, tenyésztem is őket. ajánlom a kisebb példány megvásárlását, hiszem láthatod hogyan fejlődik, ami igen nagy élmény (megmérni a vedléseket, hogy mennyit nőtt, stb). A nagyobb állat nem biztos, hogy kézhez van szoktatva, ami probléma lehet. Ha bármi kérdésed van, írj privátot!
2009. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tudom hogy mar regi a tema de bajban vagyok:(nem akar enni a masfel honapos gabonasiklom..mit tehetnek vele?
2010. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sztem írd ki új kérdésbe, mert itt nem nagyon fognak rá válaszolni...
2010. szept. 10. 23:01
 8/8 anonim válasza:
kiirtam de ott senagyon pedig surgosen szuksegem volna jo tanacsokra
2010. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!