Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 5. 000. Ft vagy az alatt hol...

5. 000. Ft vagy az alatt hol találok pézsmateknőst?

Figyelt kérdés
Bács-Kiskun megyében,vagy környékén? Pécs,Kecskemét,Baja,Szeged,Szekszárd,Bátaszék,Bonyhád,Paks,Tamási(Bajától nem túl messzi település)? Valahol nem tudtok fiatal(!) példányról jó áron? Nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni!:) Állatkereskedésben elég drága,8.000. ft,de minek fizessek annyit mikor úgy is biztosan találok olcsóbban,meg amúgy sem bízom az állatkereskedésben,jóval biztonságosabbnak érzem tenyésztőtől megvenni.
2013. jan. 16. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
6.000. ft-ért odaadná a kereskedő de félek megvenni,vele van még vagy 10 másik kis teknős,ki tudja összeszedett-e már valami betegséget?! :\
2013. jan. 17. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sok-sok közül vettem egyet. Nézd őket 10-15 percig, és válassz ki egyet, azt is figyeld egy ideig, és hogyha nem látsz semmi furcsát rajta (nem úszik ferdén, nem csúnya a szeme stb) akkor nyugodtan megveheted. Én is igy vettem Negrót, aki most 1 éves. Szerintem 6000-ért közepes áron van, én 5500-6000 között vettem. 5000 alatt nemhiszem hogy találsz egészségeset, maximum az apórd.hu-n vagy ilyesmi hirdetős oldalakon
2013. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 óriás válasza:
sziasztok! Budapesti vagyok! Nálam van szaporulat. 3-4 centisek, nagy zabagépek. 4500 HUF az ára.06308340977
2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
óriás engem érdekelne 2 db
2013. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!