Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mien gyíkszerü nem tul nagy...

Mien gyíkszerü nem tul nagy {max35cm} hüllöt tudnátok ajánlani 1 kezdönek és az ára se legyen 50000 forint?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kezdőnek leopárdgekkót ajánlanék.
2013. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg én még ajánlom a madagaszkári nappali gekkót, mivel ő nappal aktív, a leopárddal szemben.


Vagy kezdésnek esetleg még a szakállas agáma is jó lehet.

2013. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zsancimanci válasza:
Gekkó
2013. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Extreme998 válasza:
Én kaméleonnal kezdtem, Alpha Zoo-ban vettem 10 000-ért, nekem nagyon tetszett, jópofa kis állat :)
2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A sisakos kaméleon nem zavar sok vizet, nyugis állat, ha jól bánsz vele, nincs vele baj. Első napokban vigyázni kell, mert lehet h rád fúj, de ha megszokik akkor abbahagyja :D Amúgy nem drága én anno 8000 ft-ért kaptam egy kb. fél éves lányt. A farkával együtt lehet egy kicsivel nagyobbra nő, mint 35 centi, de a farka hosszabb mint a teste.
2013. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakállas agáma!

szelid,(rajtam szokott napozni nyáron :-) )nem kényes(mint a kaméleon) és a legjobb h.este alszik mint a bunda ha lekapcsolod a villanyt és nem zörög.csak a hőmérsékletre meg a vitaminra kell figyelni.kezdőknek ideális és szép is,mint egy minisárkány úgy néz ki:-)

2013. jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leopárdgekkó :)
2013. jan. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!