Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nektek mekkora (hány cm) az 1...

Nektek mekkora (hány cm) az 1 év körüli sárga fülű ékszerteknősötök?

Figyelt kérdés
És ilyenkor már meg lehet állapítani a nemét?
2013. jan. 25. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém nincs fél éves de már van 9 , 10 centi:D igen gyorsan nő , meg sokat is enne szinte egész nap csak enni akarna :D de nem etetem túl mert nem szeretném ,hogy kinője a páncélját, egyébként mindenkinél változó én úgy tudom nem egyformán nőnek , meg a nőstény nagyobbra nő ,és igen sztem 1 éves korában már megállapítható
2013. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fél évesen 9-10 cm? az túl nagy...nekem 1 évesen sincsenek akkorák
2013. jan. 25. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem bizony akkora, képet nem küldök mert azon nem látszanak jól a méretek de akkora :D
2013. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor szépen fejlődik :D

enyémek 5 és 7 cm-sek 1 évesen :D de lényeg h egészségesek :) rácsodálkozott a doki is, h milyen szép a páncéljuk...

mesélte, h sok teknős páncélja csupa vízkő, nagyon puha...stb.

te használsz szűrőt és UV lámpát is? :)

2013. jan. 25. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
szűrőt igen, UV-t nem ,egy egyszerű spot lámpa alatt napozik és nagyon kedveli , de természetesen nyáron kiteszem , vagy csinálok neki kerti tavat inkább az utóbbi
2013. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké :D akkor nem én vagyok az egyetlen, aki nem használ UV lámpát...:D nekem tetőablak alatt vannak, én mikor jó idő van, azt kinyitom és süti őket a nap, na meg persze nappal kint vannak nyáron
2013. jan. 26. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én tekim kb.1 évesen alig volt 4-4,5 cm xd

egyébként igen,meg lehet állapítani már elég korán a nemét,mivel ha hosszabb a farka,akkor fiú,ha rövidebb akkor lány. Mikor én vettem a tekimet akkor volt úgy 1 éves és az eladó akkor megmondta h fiú,és már itt van h 3 éves lesz,és tényleg fiú :)

2013. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyébként attól hogy fél éve van nálad még nem azt jelenti hogy fél éves a teknős. :)
2013. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!