Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez csak az én tekiimnél van?

Ez csak az én tekiimnél van?

Figyelt kérdés
A tekik (2) mennyit esznek? Minta fejük kb.? Meg ha reggel őrült tempoban usznak a vizben ide oda akkor az normalis vagy bajk van? Amugy 4 evesek...
2013. jan. 30. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ő a tekik egész nap csak ennének , meg egész nap csak éhesek :D
2013. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én ékszerteknősömből kiindulva, igen falánk jószágok. Figyelni kell rá, hogy ne etessük túl őket, de azért a fejüktől több kajára van szükségük, bár ez méret és aktivitásfüggő.

A gyors kapálózást meg lehet érteni, az enyém is kapálódzik, az akvárium mérete sajnos korlátozott. Ilyenkor jobban teszed, ha kiteszed a szobádba, had járkálhassanak. Akár egy fél napig is kint lehetnek (sőt..). Ha visszateszed őket és megint kapálóznak, akkor

megérezték a "szabadság ízét" és újra kiszeretnének menni mászkálni.

Ha kertes házban laksz, akkor az etetés során a különféle tápokat és szárított eleséget nyugodtan el lehet felejteni, mert mindig akad egy két ízletes kukac a számukra a kertben vagy akár kisebb méretű békák.

A fagyasztott csirkemelldarabok is nyerő a számukra.

2013. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!