Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van két 5éves királyteknősöm....

Van két 5éves királyteknősöm. Vehetek melléjük egy ékszertnőst? Nem lesz bajuk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Hát én egy akváriumba nem tenném őket!Egy-két hétre tedd össze őket,ha verik egymást,akkor tedd őket külön mindenképp!
2009. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom olvasásra, beszélgetésre, kérdésekre!!!

2009. szept. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem a királyteknősöm több hónapja együtt van a 2 ékszerteknőseimmel és semmi bajuk sőt ha az egyik ékszerteknőst kiveszem a másik teljesen elszomorodik nem mozog de ha visszarakom újra hiperaktív lesz!

2010. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó válaszoló.

köszönöm a választ.annyi kérdésem még lenne,hogy mekkora a király és mekkora az ékszerteknős?attól félek,hogy az ékszerteknős majd hamegnől,agyonnyomja a királytekiket.vagy addigra megszokják egymást?pici ékszertekit vennék mindenképp

2010. márc. 19. 21:59
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó vagyok és nekem pl a kiráály 3 cmvel nagyobb mint mint az ékszer néha arréb löki de semmi bajuk sincs elvannak :)
2010. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!