Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy ékszer teknősöm....

258258 kérdése:

Van egy ékszer teknősöm. Miért nem eszik már hónapokóta?

Figyelt kérdés
Van egy 3-4 lány éves ékszerteknősöm és nem eszik semmit nem eszi meg a teknős ételt amit adok neki.. Nagyon aggódok érte hogy valami nagy baja lehet ebből.. Ti talán tudjátok miért van ez? :(

2013. febr. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ó hogy szakadna rád az ég te barom-.- Szegény teki:c Nyugodj békében
2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert? Tehetek én arról hogy ő nem eszik?! Szerinted én örülök neki? hm? bunkó -.-
2013. febr. 10. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
vidd állatorvoshoz te szerencsétlen különben meghal nem gyanús?! ott majd kap szurit
2013. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De okos vagy tisztelt hozzászóló... Attól függ, mióta nem eszik. Ősz óta? Mióta bejött a hideg? Mert az enyém 27 éves, és télen ez is hetekig nem eszik vagy alig, de egészen míg bejön a tél, rengeteget eszik, mert ugye hízlalja magát, hogy kaja nélkül bírja a telet.Aztán tavasztól megint kajál. Amúgy én nyersen adok neki csirkemellet, azt megeszi, mert egyébként ez is nagyon válogat. Télen nem eszik szinte semmit, mert elvileg telelteni kéne télen. Egy dobozban, amibe raksz szalmát vagy akármit. 27 éves a tekim, de sosem volt teletetve. Szóval szerintem nincs okod nagyon kétségbe esni, vagy megvárod a tavaszt, hátha újból elkezd enni vagy ha nem bírod ki vidd állatorvoshoz. :)
2013. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Az enyém még eddig télen sosem csinált ilyet.. Most 4 éves.. De tényleg nem esik semmit.. Hiába adok neki szárított halat, rákot.. Egész nap meg sem mozdul.. Csak alszik
2013. febr. 13. 14:02
 6/6 dbnfkr2000 válasza:
Igen nekem is van két ékszerteknősöm és én is jártam ,mert télen nem esznek semmit de már pár hete kb 2 elkezdtek enni és semmi bajuk.
2013. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!