Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora terrárium kell egy...

Mekkora terrárium kell egy ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
Most múlt 3 éves a teknősöm és nem tudom mikor kell neki nagyobb terrárium. A terráriuma 40*25 cm, a vízszint 12 cm, és a teknős páncéljának átmérője 7 cm-t. Mikor kell nagyobbat venni és mekkorát?

2013. márc. 16. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Előre bocsátom nem vagyok teknős szakértő, de haveromnak anno volt 3, és egész végig ugyanakkora terráriumban voltak, asszem az kb 2x ekkora volt. Szal ha csak nem az volt, hogy nem izgatta mibe vannak, nem kell nekik nagyobb.
2013. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egy kifejlett teknősnek minimum 150 liter kell.
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy ékszerteki kb 20 centis. Legalábbis én már láttam olyat. Egyik ismerős állítólag 1 x 1 méteres akváriumban tartja, de nem voltam náluk, nem láttam személyesen.
2013. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már kellene neki nagyobb, hogy normálisan tudjon úszni
2013. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz. A teknősök nem idegbeteg állatok, nem nagyon ugrándoznak két etetés közt.
2013. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!