Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy sárgafülű ékszerteknős...

Van egy sárgafülű ékszerteknősöm vettem mellé egy vörösfülüt . A sárga bekapta a vörös lábát az rossz vagy játszanak vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem is csináltak ilyet, ö, nem játszanak az biztos, ha ilyet csinálnak én szétválasztom őket és akkor meg ilyednek. Érdekes nekem 2x is volt ilyen és szerintem már megtanulták hogy nem szabad ilyet csinálniuk. Fogadjuk etetéskor történt neked is. Csak küzdenek az ételért, hiszen ragadozók.
2013. márc. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Méretre ugyanakkorák kb? Mert az lenne az ideális. Ha az egyik kisebb, akkor a nagyobb könnyen el tudja nyomni őt minden értelemben.
2013. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a vörös nem sokkal kissebb de tényleg evésnél csinálta és nagyon megijedtem tőle ....mondjuk már el telt pár nap már jobb csak mintha kerülnék egymást
2013. márc. 31. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, etesd őket külön. Jobb a békesség. Talán idővel megszokják egymás jelenlétét.
2013. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!