Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Azért ilyen mert fél?

Azért ilyen mert fél?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy kis ékszerteknőst, beleraktam az akváriumba és egy követ is tettem bele amire fel tud mászni. Mióta itt van, kb azóta a kő alatt van, amikor 1 pillanatra kimászik és közelebb megyek behúzza a fejét. Fél vagy esetleg valmi baja lehet? Ő volt a legaktívabb az összes közül és szépen úszik.

2013. ápr. 22. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél. Kell neki jó néhány nap, mire megszokja az új környezetet.
2013. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne piszkáld és most egy hétig hagyd békén :) utána már kezdhetsz vele foglalkozni :)
2013. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes, majd ha megszokja a helyét és a környezetet nem fog annyira félni, de alapvetően elég visszahúzódó állat. A kimászó fölött pedig legyen lámpa neki, mert imádnak napozni.
2013. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma egész délelőtt kint volt, meg amikor közelebb mentem már nem bújt el :)
2013. ápr. 23. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor megkaptam a kis pupak nagyságú tekimet, nagyon félős volt. Mostmár 4éve hogy nálam van. Ha látja hogy közelítek felé röktön odaúszik az akvárium üvegéhez,és köszön nekem. Nagyon élénk tud lenni. Fölleg ha etetésről van szó. Hozzá szokott a környezetéhez. Ha mindig ugyanakkor eteted akkor azt is könnyen megtudja szokni mikor kap enni, és szerintem jobb is ha nem össze vissza eteted (pl: olyat ne csinálj hogy hétfő reggel megeteted, aztán kedden késő este adsz neki, mindig próbáld meg ugyanabban a napszakban etetni.)
2013. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az én teknősöm eleinte csak teljes csöndben, az éj leple alatt volt hajlandó enni,most pedig szinte bárhol. hamar meg fog szokni:)
2013. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!