Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha jelenleg nincs zsebpénzem,...

Csajok2001 kérdése:

Ha jelenleg nincs zsebpénzem, és fogni se tudok (városi vok) akkó h adjak gyíkomnak enni?

Figyelt kérdés
Leopárd gekkó,Xandir válaszát nem kérem!

2013. ápr. 25. 18:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Ha az ők válaszát kéred, akkor miért nem írsz nekik privátot? -.-" Agyad mint a gyíkodnak...
2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1. kommentelő. te meg olvasni nem tudsz. Azt írta hogy az ő válaszát NEM kéri!!!
2013. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első: vágod a NEM szó jelentését?


Kérdező: Senkitől nem tudnál kölcsön kérni pénzt, hogy vegyél nekik? Vagy a szülőktől? Biztos megértik, hogy a gyíknak ennie kell.

2013. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajna amit adtak,már megette.:)
2013. ápr. 25. 18:14
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakinek van egy kisállata, teljesen mindegy, hogy milyen, kutya, kígyó vagy gyík, akkor köteles a lehető legjobb szinten ellátni azt. Még az is, aki csak ilyen kis idióta stílusban tud kérdezni, mint a kérdező. Mert én éhezhetek, ha hibázok, ha nincs miből megélnem, de az állatom nem tehet erről! Aki pedig az állatkáját nem tudja ellátni, annak a sötét lénynek ne legyen kisállata.
2013. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

de szeretem ezt a sok kioktató f*szt aki csak okoskodik de a kérdésre nem válaszol:)


egyébként meg a városban is tudnál fogni neki valamit. menj el egy füvesebb területre ahol sok a rovar pl...

2013. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogod szépen a lábbuszt, kimész vele egy mezőre és fogsz kaját. Olyan nincs, hogy nem tudsz kijutni egy városból, csak baromi lusta vagy, a kettőt ne keverjük!
2013. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Az én időmben az "akkó"-t "akkor"-nak írták és a "h"-t "hogy"-nak


Elképesztő hogy milyen gyorsan változnak a helyesírási szabályok


Ennél durvább már csak az "útsza" volt ami utcát jelentett volna...

2013. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8!

"a vok meg a vagyok között pedig csak egy kis "agy" a különbség :D"

2013. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézz körül a szobádban, biztos nem takarítottál mostanában tuti van egy két pók a sarokban, hangya az utcán, nálunk már szúnyogok is vannak.
2013. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!