Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet venni olcsón 8-10...

Húhaa kérdése:

Hol lehet venni olcsón 8-10 db vízi teknőst?

Figyelt kérdés
Ékszer,piros és sárga fülü inkább ez a 3 fajta érdekelne !

2013. máj. 8. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem olcsó ezek közül.
2013. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a neten, van aki jelképes összegért hirdeti mert nem kell már neki. De minek annyi teknős??
2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom .... megunt nagyobb teknősök is jok amiket már akváriumban nem igen lehet tartani !! meg láttam neten 2 ezerért már ilyen tekit ! de ugye nekem kéne 10 db ott már szerintem már lehet alkudni !!! mert már olvastam sok helyen hogy meg untam a teknősöm 3 ezer meg ilyesmi de hát az nekem sok .. mert kéne 10 db és nincs ráá 30 ezer ft.om olyan 10 ezret szánnék rá. ha lenne olyan ahol 8 dbot tudnék venni 10 ezerért arra egyből le csapnék !
2013. máj. 8. 09:17
 4/9 A kérdező kommentje:
azért kell annyi teknős mert szépek és aranyosak ! meg sok a törpeharcsa és ezek eszeik öket mert már van benn eggy nagyobb teki és az mindig meg fogja a halakat.. de szoktam dobálni gilisztát kukacokat meg rovarokat meg taki kalyát.. és jól nézne ki a tó 10 db tekivel ..
2013. máj. 8. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Tíz teknősnek igen nagy vízmennyiség és vízfelszín kell. Van legalább tíz köbméteres a tó? És legalább 8-10 nm felületű?
2013. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát felszín meg vízmennyiség van !!! mert azért nem pocsolya ! kb 23 nm a felszine !!! a közepe meg kb 1,2 méter.. a szélétől lépcső szerűen mélyül !
2013. máj. 8. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Már korábban is feltetted ezt a kérdést. Csak azt tudom megint írni, hogy olyan helyet nem találsz ahol rögtön 10 db nagy teknőstől akarnának megválni. Egyenként kellene beszerezned őket.Ha van 8000 Ft-od rá, abból 2-3 db-ot vegyél a nagyobb teknősökből. Aztán ha megint lesz pénzed, akkor megint veszel. Vagy gyűjtesz és jövőre veszel.

Adj uram de rögtön!-felfogással nem hogy 10-et de egyet sem fogsz venni, pláne nem hú..gyért sza..rért.

Légy türelemmel és gyűjtögess, böngészd a netet.

Javasoltuk, hogy keress hirdetéseket, vagy adj fel te magad. Nem épp a gyakorikérdések.hu-ra gondoltunk.

2013. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaja le vágom mit mondasz és meg is fogadtam a tanácsod de már ez is az után került ki hogy a másikra írtál volna ! igazad van !az lesz amugy veszek 2-3 nagyobbat azt annyi !
2013. máj. 8. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
duna plaza a játékbolttal szemben 2.000 ft egy db
2014. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!