Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gekkót tarthatnék...

Milyen gekkót tarthatnék ilyen mértű terráriumban?

Figyelt kérdés

30 cm hosszú,30 cm mély és 40-50 cm magas.

Nappali életmódú állatkát keresek és ha lehet ne igényeljen iszonyú magas páratartalmat(de ez nem annyira lényeges)


2013. máj. 12. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
A hossza lehet 40 cm is.
2013. máj. 12. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Tropicolotes törpe gekkóból lehet 2-4 db-ot, ezek sivatagi állatok, nem kell nekik nagy pára.
2013. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából a párával csak az a gondom, ha mondjuk elutazom egy hétre, hogy oldom meg a spriccelést? Meg lehet oldani a megfelelő páratartalmat máshogy is?

A másik, ilyen esetben mi a helyzet a takarítással? Össze kakilják az egészet addig? Nem betegszenek meg tőle?

Amúgy ezek a törpék, amiket ajánlottál, nagyon aranyosak.

Előre is köszi a válaszokat

2013. máj. 13. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek a törpék elég kicsik, nem sokat kakálnak, nem sűrűn kell takarítani. 1 hétre ott lehet hagyni ha beszórsz sok tücsköt, és beteszel egy nagyobb lapos tál vizet, mint a virágalátét. A tücsköknek pedig beraksz almát, hogy azok se halljanak éhen.
2013. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Már csak annyi kérdésem van, hogy mennyibe kerül egy ilyen törpe gekkócska? És Hol lehet kapni? Vidéken (Fehérváron eddig nem láéttam sehol). Meg kell várnom egy terraplazat? Vagy Budapesten van?
2013. máj. 14. 20:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha Pestről kéne elhoznom, kibírná az utat? (kb 60-70 km)
2013. máj. 14. 21:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Mennyire macerás az etetésük?

Lehet egyáltalán boltban kapni nekik való kaját? ( mármint ami a méretét illeti)? Vagy nekem kell felvagdalni?

Olvastam, hogy kaphat csótányt, tücsköt, de ezek nem nagyok neki?Vagy ezeket nekem kell felfarabolni?

Te hogy oldottad meg ezeket?

Adok a szavadra, mert már nem egy kérdésemnél válaszoltál (főleg halas témában), s szinte mindegyik igen hasznos volt. De többet nem kérdezek, már ez is sok :)

2013. máj. 14. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Újkaledóniak vitorlásgekkó :D
2013. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!