Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Megfelelő a környezete a...

Megfelelő a környezete a teknősömnek, vagy cseréljem le az aquaterráriumot nagyobbra?

Figyelt kérdés

Van egy sárgafülü ékszerteknősöm.!Márciusban volt 1 éves.!

A páncél hosszúsága kb. 7-8 cm.!Az aqua terrárium 50 cm hosszú és 20 cm magas.! szerintem neki elég kicsi már.!a víz magassága 8 cm! de még így is félek ,h belefullad!Ha le kell cserélni neki a terráriumot mekkorára? és hány cm magasra tegyem a vízet! most neki semmi nincs benne csak egy kis zöldfeljáró! nem tudom ,h milyen virágot tegyek bele meg ezek.!az étrend.! neki van szárított marhaszív,szárított hal,és pici kis szárított rák? ez jó neki ,h vagy még valami hús szerűt tegyek hozzá! minál hamarabbi választ megköszönöm!és ha lehet ne oldalt küldjetek hanem te írjatok valamit :)



2013. máj. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 200 liter kell neki. Az ékszer teknős tuti nem fullad bele.
2013. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, megnézném azt az ékszerteknőst, amelyik belefullad a vízbe!
2013. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bármekkora lehet szerintem a vize, viszont legyen szárazföld a terráriumában. növényekkel lehet próbálkozni de a javát úgyis megeszi/műnövény megevésével is próbálkozik. Vegyél neki kavicsokat pl, kavicsszín mindegy, de sztem színes ne legyen nehogy herótja legyen tőlük :D
2013. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kkavics van benne'es a kimászón a kisebbik teknos tragja a mu fuvet .azbaj?
2013. jún. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!