Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a leopárd gekkó?

Miért nem eszik a leopárd gekkó?

Figyelt kérdés
Van egy feltehetőleg nőstény leopárd gekkóm és már elég rég 2-3 hete nem eszik rendesen.Télen elég sokat evett minden 2. nap lehet, hogy eltelt?A kedvenc kajáit sem akarja elfogyasztani (pajor szöcske) lehet vele valamit csinálni?
2013. máj. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha volt hímmel, akkor lehet, hogy tojásrakás előtt áll, ha nem volt, akkor sem kell aggódni, enyémekre is rátör (főleg így tavasszal), hogy néha nincs étvágyuk. Hónapokig kibírják, így pár hét miatt nem kell aggódni :D

Persze ha letörtnek látod, vagy elszíneződéseket látsz a hasán, akkor nézesd meg dokival.

2013. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sziasztok nálam is fellépett ez a probléma és még nem találtam rá megoldást! Bár az enyémek (hím,nöstény) csak fél évesek! A nöstény egy hete került hozzám! Ha valami ujj infód van megkérlek jelezznéd nekem!? Köszi
2013. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! én meg talán annyit tudok segíteni, hogy kis korában ha ilyen volt vitaminoztam csak az már elfogyott sega reptimineral c-vel ami hatásos volt de nekem később már kevésbé.Használata egyszerű, megmártod benne a tücsköt illetve amid van és rakd be neki.
2013. máj. 21. 19:55
 4/5 A kérdező kommentje:
az előzőre írom mert elírtam Sera!
2013. máj. 21. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Ha új helyre kerül, néhány gekkó nehezen szokja, és egy-2 hétig nem eszik. Nekem is volt ilyen gekkóm, szerintem nem lesz gond vele :)
2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!