Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kihatással van a frissen kelt...

Kihatással van a frissen kelt gyíkokra ha egyből a felnőtt méretüknek megfelelő és ahhoz berendezett terráriumba rakom őket?

Figyelt kérdés
Illetve ha igen akkor milyen módon tudnám elkerülni azt hogy egy másik terráriumot keljen venni (és berendezni) ha felnőnek?

2013. jún. 8. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vadon "született" állatokat az anyjuk egy előzőleg erre a célra felépített terráriumba tojja?
2013. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

És a vadonban mindenki le is szarja, hogy hogyan fejlődik az állat.


Mindenképpen hatással van. Bár a fajt nem írtad le, sok állatnál nem, vagy nem úgy kezdenek táplálkozni. Nehezebb nyomon követni, hogy mennyit eszik, stb.

2013. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem így értem, olvastam olyat hogy ha a frissenkelt állatot túl nagy terráriumba rakjuk akkor visszahúzódóbb és agresszívebb lessz nagyobb korában.
2013. jún. 9. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát csak annyi hogy nem találja meg a kaját esetleg a nagyobb helyen.


Pl most én gyíkot nem tudom, de a kaméleonomnál amikor még pisi volt, ő olyan hülye volt, még el is menekült a kaja elöl, pedig igazán pici tücsköket adtam neki, és azért bezártam egy kis tárolódobozba egy hétre, teleszórtam neki tücsökkel, hogy tanulja meg, attól nem kell félni. Aztán pár nap mulva bedühödött, hogy rajta másznak a tücskök, és megette mindet. Utána meg egy 50 literes terráriumba tettem, később meg mittudomén 5 hónapos korában raktam át a nagy ilyen 150cm magas üvegajtós szekrénybe, amit menet közben csináltam neki. Utána meg lebontottam a szerkényt és egy nagy terkóba raktam, de akkor már nagy volt, evett rendesen. Csak amíg pici volt, addig félt a bogaraktól.

2013. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pisi > pici :)


jaj, elírtam, bocs

2013. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!