Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A zöld anoliszomat ma kaptam...

A zöld anoliszomat ma kaptam meg és amikor beraktam a terráriumába bebarnult nagyon. Ez úgy tudom h a stressz v vmi ilyesmi jele de nem értek hozzá annyira. Kifog zöldülni? És milyen élő növényeket rakhatok be hozzá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 15:53
 1/5 petto922 válasza:

Helló!

Nekem viziagámám van és amikor megkaptam majd beraktam a terráriumba nekem is bebarnult de másnapra kizöldült, tehát ez csak a stressztől lehet de ha 2 napon belül nem zöldül akkor valami nagyobb baj lehet.

Élő növényt pedig bármilyen nem mérgező, kúszó, növény mehet de szerintem tönkre vágja majd mint a viziagámám.


Remélem segítettem :)

2013. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petto922 válasza:
Valamit ez még lemaradt: [link] ezen a fórumon kérdezhetsz és segítenek.
2013. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!:D
2013. jún. 19. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a színváltoztatás hangulatfüggő a hüllőknél.

Nekem a békák barnultak be mikor átraktam őket másik terráriumba. Utána kizöldültek. De olyan is volt, hogy nem adtam nekik legyet, csak tücsköt és akkor is bebarnultak mert azt nem annyira szeretik. Szerintem ezt akkor csinálják, ha nincs jókedvük valamiért. Na nem biztos, lehet hogy csak én gondolom.

2013. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
osztom az előző véleményét, aki na hangulat-színváltás kapcsolatát írta! meg attól is megváltozhat a színe feketésbarnára, ha éppen most hoztad haza! Ugyanis még nagyon fél, de majd megszokja pár nap múlva úgyis a helyét!
2018. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!