Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan lehet békát szerezni?

Honnan lehet békát szerezni?

Figyelt kérdés

NEMTUDOM HONNAN SZEREZHETNÉK BÉKÁT HA VALAKI TUDJA ÍRJON.


köszi!


2013. júl. 3. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
erdőből
2013. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Minek az neked???


Én bármennyit össze tudnék gyűjteni esténként a kertünkben...

2013. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Milyen békát és milyen célra?


Mivel Mo.-n minden hüllő és kétéltű védett(megölésük, kínzásuk több 10 esetleg 100 ezer ft büntetést jelent darabonként) remélem csak hobbi/házi állatnak szeretnél egyet. Ha így van, akkor bármelyik kis/díszállatboltban kaphatóak békák, vagy ha épp nincs hoznak.


Esetleg gyere el az egyik pesti börzére, ott van választék és tanácsot is kapsz a tenyésztőktől.

(google-> terraplaza , google-> terrarisztika budapest)

2013. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen békát akarsz. Ásóbékát földbe találsz ha szerencséd van, tavi békákat vizes, mocsaras területeken, varangyféléket meg inkább szárazabb területeken főleg estefelé. De milyen célból?Én fotózáshoz szoktam őket néha felkeresni, amúgy védettek. Ha tartani akarod, akkor inkább kisállatkereskedésből szerezz, mert vadonélő nem minden esetben marad életben.
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!