Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van megbízható és rendes...

Chipis kérdése:

Van megbízható és rendes Leopárd Gekkó tenyészetet Budapest közelében?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne és minél gyorsabban szeretnék hozzájutni ha lehetséges. Egészséges és fiatal kicsiket keresek Budapest közelében.

2013. júl. 18. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

menj fel a terraplaza.hu honlapra, majd jobb felül van a keresés mező, oda írd be, hogy: leopárd (csak ennyit)

Nagyon sok fiatal leopárd gekkót kínálnak eladásra ott a tenyésztők.

2013. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát itt úgy igazábol találtam de nem konkréten Budapestit. Mindegyik ameikkel felvettem a kapcsolatot messze van az ország másik felében. Konkrétan budapest közelében nem tud valaki ajánlani?
2013. júl. 23. 02:33
 3/3 anonim válasza:

Szia. Én tegnap vettem.

Felsőpakonyon található (Kökitől 20 perc vonattal)

a csávó nagyon szimpatikus én nagyon rendes. tájékoztat mindenről elmagyaráz mindent. És nem mellesleg olcsón adja(legalábbis most ad minden gekkóra 20% kedveményt)

ajánlom nagyon. van vagy 30 kicsi 10000 színáltozatban és olyat választasz amilyet szeretnél :)

ha érdekel akkor írj rám privátban.

2013. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!