Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan siklo, ami mérges?

Van olyan siklo, ami mérges?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 11:49
 1/8 anonim válasza:
Hát ha feldühíted, akkor esélyes, hogy mérges lesz.
2013. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. A siklók nem mérgezőek. Van egy faj, a Haragos sikló, ha felidegesítik, akkor elég fájdalmasat tud harapni, de mérge ennek sincs.
2013. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Disznóorrú sikló (hátsó méregfogas) de van sok egyébként..
2013. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
régota vannak kigyoim, de ma vettem egy hatalmas siklot ( neve valami kő, vagy szikla vagy hegyi vagy vmi ilyesmi siklo) de nagyon nagy, hörcsögöt eszik. nem merem megfogni, szerintetek?
2013. aug. 11. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem a magyar nyelvben azt hogy mért vannak kígyók meg külön siklók, a sikló csak a magyar megnevezése néhány kígyónak és igen van olyan ami mérges és siklónak hívják (M.O-n)
2013. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint nem Magyarországon van ilyen hanem Magyarországon hívják úgy

utolsó voltam

2013. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy hülyeségeket írtam, korrigálom magam: vannak sikló félék és mérgessikló félék (na ezek a mérgesek)

*utolsó 2 voltam

2013. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A hörcsögtől elhízik.. Egeret adj neki. Megfogni meg nem kell, nem ölbevvaló állatok a hüllők..
2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!