Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem eszik a gabona siklóm mit...

Nem eszik a gabona siklóm mit tegyek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
1 hete vettem a kicsi gabona siklóm nem eszik és atól félek hogy éhen fg halni adtam neki napos egeret és nem eszi és a combját se
2013. aug. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom mielőtt megvetted utánaolvastál, hogy mit kell vele csinálni. Pl. Az első héten nem is nagyon kellene zargatni, hogy megszokhassa a környezetét. Búvó helye van? Mert ha nincs az is stresszelheti és akkor nem eszik. Az, hogy egy hete nem evett még nem nagy ügy. Hetente próbálkozz újra, majd enni fog. Ha nem akkor elkezdhetsz barátkozni az egérturmixolás gondolatával, de az még messze van. Itt is szívesen segítenek, ha gond van: [link]

Sok sikert a kis krapekhoz!

2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
helo van búvólye 4 ág amin mászni tud van neki fűrdetője is és egy nagy mű nővény amibe el szokott bujni mindene meg van be dobom az egeret meg szagolja és ott hagya
2013. aug. 21. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fagyi egér akkor mozgatni kell elötte.
2013. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élővel etetsz akkor mozgatni kell előtte, hogy azt hihesse, hogy még él. Ha már rákapott még mozgasd egy kicsit, de ne túl erősen. Aztán elengedheted.
2013. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én siklóim sem eszik meg a szopós egeret. egy hónapja ettek utoljára, akkor békát. meddig tudnak el lenni kajálás nélkül. az egyik 30 cm-es, a másik 45 cm-es. a kicsi az fekete, a nagy az ezüstös zöldes árnyalatú. arcukon sárga csík oldalt.
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom ők ilyenkor téli álmot alszanak,szóval nem fog enni.
2013. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!