Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy beszéljem rá anyumat,...

Hogy beszéljem rá anyumat, hogy kígyót tarthassak otthon, ha fél a kígyóktól?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 22:48
 1/6 anonim válasza:
85%
Szerintem ne eröltesd a dolgot, próbálj egy kicsit belegondolni, hogy neked milyen lenne az életed, ha egy olyan állat lenne a lakásodban mindig amitől félsz.
2008. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kitartássa lehet, én pl egy évig mondndogattam, hogy varánuszt akarok, mire megengedték, igaz, hogy csak gekkót kaptam, de lesz abból még vari is idővel:D Az hogy fél tőle nem nagy baj, ha nem a lakás közepén tartod, hanem egy félreeső sarokban...
2008. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2008. júl. 2. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem erőltetném, mert zavarna, hogy az édesanyám, még ha azt mondja is, hogy megbarátkozik a tervemmel, tudat alatt egész nap fél a lakásban, a saját otthonában. Hidd el, ebbe bele is lehet betegedni. Szerintem gondold meg mégegyszer...
2008. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha fél tőle ne tarts.de ha mégis tartassz tartzsd olyan helyen ahol nem fél tőle.de ne a lakásban.pince,udvar stb
2008. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
később szerintem megszeretné.. nálunk is boával volt ugyanez, most meg a legtöbbet az ő nyakába van :D csak persze látnia kellett, hogy nem bánt, nem harap, semmi, barátságos állat..
2010. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!