Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért fosok a harapástól?

Mért fosok a harapástól?

Figyelt kérdés
Mikor egy gyíkot is vagy valamint megfogok félek hogy megharap pedig tudom hogy nem fáj és mégis, mivan ha lesz kígyóm mertmár régóta akarok, hogy lehet ezt leküzdeni hogy ne fossak? Mert ugye az nem a legjobb ha megharap és én 20 méterre repítem azzal hogy elrántom a kezem

2013. szept. 13. 20:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem fokozatosan szoktasd hozzá magad, győzd le a félelmedet. Ilyenkor ösztönből cselekszel, de ha rájössz, h nem para ha megharap valami, akkor "kiheverheted" ezt a fóbiát.
2013. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gáz vagy se, én a tyúkhoz nem érek hozzá szívesen, félek hogy megcsíp. Bezzeg a nagytestű kutyám száját simán kinyitom és belenyúlok..pedig a tyúkokkal sem volt rossz élményem.
2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis ártalmatlan siklóval kéne kezdened! A másik meg hogy a fossak helyett valami szebb szót használj!
2013. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!