Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknősnek milyen vizet...

Pézsmateknősnek milyen vizet kell akvaterráriumába tenni?

Figyelt kérdés
Mármint a sima csapvíz jó ahogy van vagy előtte kell pihentetni a vizet, hogy a klór "kimenjen belőle"? Még nincs meg a teki, csak infokat gyűjtök, de ezzel kapcsolatban nem találtam még semmi konkrétat. Előre is köszii a válaszokat :)
2013. okt. 9. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a csapvíz.Annyit illik állni hagyni,hogy eléreje a szoba hőmérsékletét,tehát ne a jéghideg 10 fok körüli csapvízbe tedd bele a tekit,mert megfázhat,tüdőgyulladást kaphat.Ha kis tekit veszel,akkor szükséged lesz még egy vízmelegítőre is,illetve kelleni fog egy akváriumszűrő is.Ha nem akarsz sokat áldozni rá,akkor jó egy belső szűrő is,pár ezer forintért kapsz.Bár az igazi a külső szűrő-szerintem-,nekem legalábbis az van,de tény,hogy drágább,mint a belső,viszont tisztábban tartja a vizet!
2013. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii szépen a választ :)
2013. okt. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!