Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy leguán képes szeretni egy...

Egy leguán képes szeretni egy embert?

Figyelt kérdés
Mármint úgy ragaszkodni hozzá, mint egy kutya, macska vagy ló...

2013. nov. 26. 18:42
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
0%
Nem. Azért ez csak egy hüllő. Jóval kisebb az intelligenciája, mint egy emlősnek.
2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen, miért nem tudna. A kutya se valami intelligens.
2013. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sanya9906 ***** válasza:
57%

2-es ne a sajàt kutyádból indulj ki.


Amúgy a leguán is egy állat van agya és te eteted te gondozod. Képes szeretni egy embert és képes vonzódni hozzá. Egyes hüllők néha jobban szeretik a gazdit mint egy madár vagy egy macska csak nem tudják úgy kimutatni mint pl. egy macska.

2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ösztönlények nem képesek szeretni csak megszokni
2013. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. A kutya is egy ösztönlény. :)
2013. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Így van, és ő sem képes szeretni max ragaszkodni
2013. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sanya9906 ***** válasza:
30%

3-as vagyok


Légyszi ne egy állati idegrendszert kutató emeltszintű főiskolát végzett embert akarjatok már megcáfolni köszi. (magamról beszéltem)


Igaz hogy ösztönlény, de az ösztöne azt sugja hogy szeresse a gazdáját

2013. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt súgja az ösztönük, de ők ezt nem fogják fel nem képesek gondolkodni, és nem azért nem harapja meg egy hüllő a gazdáját mert szereti, hanem mert megszokta a jelenlétét, szagát stb
2013. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Jaj Isten őrizz hogy meg akarjunk cáfolni egy ilyen nagy tudóst, aki kegyeskedett leereszkedni hozzánk, hogy hatalmas tudása apró morzsáit elénk vesse!

Hadd rebegjünk hálát érte, és megígérjük, hogy ezentúl minden áldott este imánk végén felsóhajtunk: Uram áldd meg a hármas és egyben hetes válaszolót!


Te nem is tudod, milyen jót cselekedtél velünk. Mi viszont tudjuk a válaszodból, hogy te is csak egy ösztönlény vagy, aki nem szenved a szerénység bűnében, viszont a tények elferdítésében igen.


Mesélj nekünk ó hatalmas tudású ember, mi az az "emelt szintű főiskola"?

Mert én gyarló egyszerű emberként maximum emelt szintű képzésről tudok, amelyet néhány főiskolán folytatnak, de ez nem azonos a főiskolai képzéssel.


:-D

2013. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A krokodilokról olvastam, hogy ha kiskoruktól kezdve gondozzák őket, megismerik a gondozójukat, és nem bántják. (De csak őt nem.) Pedig ők is "csak" hüllők, még ha fejlettebbek is, mint a többi hüllő. De ha nekik megy, miért ne működhetne valamilyen szinten egy leguánnál is?
2013. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!