Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van axolotl-od? Mesélnél...

Van axolotl-od? Mesélnél róla? A természetéről, az egészségéről, hogy hogyan kell róla gondoskodni.

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 23:11
 1/3 anonim válasza:

nekem van egy nagyon cuki :)

általában úszkál de vigyázni kell mert lehet hogy van ami kétéltű de azt kis korában meg kell szoknia!ha jól tudom csak két naponta kell neki kaját adni az jó neki például tubifex (legalábbis egy oldal ezt írta és az én axolotlom megette) amúgy ajánlom hogy nézz szét wikipedian ;)

2014. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy hím és egy nőstény axom már szépen felnőttek igen én is tubifexet adok nekik és elszaporodtak és tudnak maguknak vadászni a kövekből de ha nincs tubifex a májat meg a csirkét is megeszik.Hónaponta jó nagy takarítást rendezni az akváriumba de hetente jó ha az algát lesikálod.Nekem 54 literesbe él a kettő és elég békések egymással. Épp most petézett le.Erre is fel kell készülnöd ha kettőt vennél én sem tudtam:) ja igen és a kisebb a nőstény. És nem szabad klóros vizet adni nekik meg télen jó ha van fűtés. A világítást nem nagyon szeretik de néha fölkapcsolom nekik.
2014. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ja és ha elkapja az ujjad ne csinálj semmit csak várj hogy elengedje és ne legyen az akvárium kicsi (minimum 40-50 l)

mert különben depressziós lesz (de ez a wikián is rajta van)

szóval én ajánlom mindenkinek az axolotl-ot

2014. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!