Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tojást találtam a teknőseim...

Tojást találtam a teknőseim vizében, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy sárga és egy vörösfülű ékszerteknősöm, amelyeknek nagysága meghaladja a 15 cm-t. A sárgafülű nyáron került hozzánk, viszont a másik már meg van kb. 10 éve. Mikor legelőször összetettem őket, pároztak, vagy nem is igazán tudom, de olyan jelenségnek tűnt, mivel a vörösfülűm hátsójából kijött egy óriási fehér valami, amit húzott maga után és után szaladgált állandóan a másik. Pár héttel később tojást találtam a vizükben összetörve. A következő napokon jött még több és még több.. Valószínűleg valamelyik szétszedhette. Szerintetek ha a vörösfülűmet félretenném, kikelnének a tojások, ha kiszedem őket a vízből, s egy lámpával homokban melegítetném? Vagy egyáltalán lehet ilyen, mivel 2 külön fajta?
2014. jan. 3. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ezeket szedd ki a vízből tojásokat és figyeld a csajt hogy ne legyen tojásbennmaradós betegsége (gugli nézz utána, halálos). ha van pénzed keltetőre (30-40 e Ft) akkor vegyél, szived ügye. de ne reménykedj hogy kikelnek (bár ki tudja). nézz utána guglin hogy milyen körülmények kellenek hozzá és ha annyira magabiztos és lelkes vagy akkor egy próbát megér. az én fiú tekim is udvarol a csajnak a csaj meg sosem figyel rá XD.
2014. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nesze egy link ahol ír ezekről: [link]
2014. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!