Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Már hetek óta nem eszik a...

Már hetek óta nem eszik a leopárdgekkóm, nem tudom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egy ideig minden rendben volt,sok lisztkukacot evett, és amikor volt rá lehetőség tücsköket is rendeltem neki.De egyszercsak megmakacsolta magát és nem.Azóta unszolom és semmi.Mit csináljak? Vitaminport exo terrásat kapott, most rendeltem neki Sera reptilin vízbe tehető vitaminkoncentrátumot,de már kapott valamit az állatpatikából is.

2014. jan. 18. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vidd el orvoshoz ott többet tudnak mondani de lehet h gyomorrontása van!
2014. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb probléma, hogy fázik, de lehet zajos környezet is.
2014. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen, ha elmondhatnám, hogy nem néznek rám tátott szájjal, amikor az állatorvosnál hűllő féregtelenítőt kérek, már elvittem volna. Sajnos így van, nem tudnak tanácsot adni. Éppen ellenkezőleg,nagyon nyugodt helyen vannak, és szerintem inkább melegebb van mintsem hideg, csak a szobámban van 28 fok.Éppen ezért nem értem, hogy miért ennyire makacs.
2014. jan. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!