Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vegyem rá az apukámat...

Hogyan vegyem rá az apukámat egy agámára?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy agámát. Anya meg is engedi, de apa nem. Nem az a baja, hogy sokba kerül, hanem az, hogy sok állatom van. Van 2 kutyám és 1 hörim. Szerintem ez egyáltalán nem sok, ráadásul én gondozom is őket rendszeresen. Hogyan vegyem rá egy agámára?

2014. jan. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem alaposan menj bele a témába,foglakozz többet az eddigi állataiddal és látja hogy tényleg foglalkozol vele nekem is ugyan ez volt majdnem 2 hónapja tarotok agámát és nem bántam meg, de mindig foglakozz vele és ezt tardst is be és ne az legyen hogy megunod aztán majd anyuci ápolgatja.Meg tanulj jol. Ha ez se válik be akkor csinálj egy listát ahol pl 200 pontot kell elérned hogy meglegyen és 1 ötösért kapsz 5 pontot,egy hármasért minusz 5 pontot találjatok ki többet és majd meglesz,csak egy kis kitartás.
2014. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jázmin010 ***** válasza:
Az apádnak sok két kutya meg egy hörcög! Neken van két csincsillám,három halam, egy teknősöm, négy macskám és egy szakállas agámám. Az agámát azért kaptam, mert szerettem volna és mert a kevenc cicám kimúlt. 2012.október 1.-jén kaptam az agámmat, aki nagyon szelíd. Amúgymeg most májusban töltöm be a 12-töt.Egyetértek az előzővel,gonoskodj sokat az állataidól és az apud látni fogja,
2014. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jázmin010 ***** válasza:
hogy egy agámával is törődnél.
2014. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!