Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit gondoltok melyik a jobb:rö...

Mit gondoltok melyik a jobb:rövid farkú törpekaméleon vagy sisakos kaméleon? Nagyon szeretnék kaméleont, de nem tudom melyik legyen. Ti melyiket vennétek? És még annyit, hogy Szolnokon lehet-e venni egyáltalán kaméleont?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Bölcsebb választás a sisakos kaméleon. Könnyebb beszerezni, ráadásul több információ érhető el róla. Szolnokon nem vagyok ismerős, de Kecskeméten szokott lenni, csak jóval drágábban, mint Budapesten. A helyedben én Budapestre mennék kaméleont venni, elsősorban a Leguánba, a Kistekibe vagy a Trionyxba, de talán még jobb, ha a következő börzéig vársz, nem tudom, mikor lesz.


De csak akkor tenném ezt, ha már alaposan utánajártam a kaméleonok tartásának, és mindent beszereztem már, ami a tartásához szükséges, ha tudnám, hogy honnan fogom beszerezni a változatos rovareleséget. Bocsi, egyáltalán nem szeretnélek kioktatni, de a kérdésedből nem derül ki, hogy mennyire ismered a témát. Én három hónapig tanulmányoztam a kaméleonok tartását, és elkészítettem a terráriumát, mire az első példányt beszereztem. Minden lehetséges formában igyekeztem még többet megtudni a témáról, és amit megtudtam, azt mind igyekeztem a gyakorlatban is megtenni. Többször sikerült kikeltetnem a kaméleonjaim tojásait, és fel is neveltem a kicsiket, de mégis alig éri el az egy évet az eddig tartott kaméleonjaim átlagéletkora. Talán más ügyesebb nálam, talán elrontottam dolgokat, de mindenképpen érzékeny, rövid életű és drága állatokról van szó. Nem lebeszélni szeretnélek, engem sem lehetett volna, inkább sok szerencsét szeretnék kívánni hozzá: szükséged lesz rá.

2014. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!