Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaliforniai Király siklóm...

Gerxix kérdése:

Kaliforniai Király siklóm van. Kezdő vagyok kéne pár tanács, tudtok?

Figyelt kérdés
80cm széles 40cm mélység 50cm magas terráriumban van. A Kérdésem az lenne hogy, a jobb sarokba szereltem be neki 1 db (Trixie Reptiland Neodymium Wärme Spot-Lampe 50W) hogy ez jó neki? Kereskedésben ezt ajánlották. Haverom meg csak sima égőt akart javasolni hozzá de féltettem hogy, az káros neki. Na de akkor ez amit vettem jó neki? és jó döntés volt? Ára amúgy 1600ft-volt vagy olcsóbb nem emlékszek már rá. Ja meg amióta új helyen van nem igazán jön elő nap közben max csak este, ez normális? talán picit most meg van szeppenve? Előre is köszönöm válaszotokat. ( Igen kezdő kígyó tartó vagyok nagyon! :D )

2014. febr. 8. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem nincsen világítás az akváriumban a siklómnak. félig van vízzel, és sziklákon pihen kint a vízből, ha éppen nincsen kedve úszkálni.
2014. febr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!