Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ebből a képből meg lehet...

Ebből a képből meg lehet állapitani, hogy az ékszerteknősöm fiú vagy lány xd?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 8. 18:11
 1/10 anonim válasza:

én nem tudom megállapítani... nekem 2 van, amikor kicsik voltak én sem tudtam, hogy fiúk vagy lányok. a lányok nagyobbra nőnek, ennyiből tudnám megállapítani.

Ha a név miatt akarod tudni a nemét akkor nevezd el úgy, hogy abból ne lehessen tudni, hogy micsoda.:) vagy max elnevezed lánynéven és később kiderül, hogy fiú.:) csak nem lesz tőle identitászavara:D

2009. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még elég kicsinek tünik,amig nem ivarérett nagyon nehéz megmondani.
2009. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nagyobb lesz igen. elvileg hogyha lapos, akkor fiú, ha magasabb a páncél akkor lány
2009. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is ékszerteknőst akarok.Ez a képen fiú merta a fiúk füle mögött piros folt van és igaza volt a válaszírónak ha alacsonyabba apáncála akkor fiú 2 indok.Én tudom mert tanultam róluk de nem árt ha olyan nevet választassz amiről nem tudják hogy fiú-e vagy sem.Ha meg megkérdezék h.fiú-e vagy lány nem tudom mit mondj.
2009. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már rég meg van és a neve Frenklin,tuti hogy fiú?:)köszönöm a válaszokat
2009. dec. 9. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lány, mert a fiú tekik karmai nagyon hosszúra megnőnek! :)
2009. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lány
2009. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elküldtem a képet az egyik ismerősömnek aki állatorvos és azt mondta h.fiú mert a fiknek sárga vagy iros folt van a füle mögött és a fiúknak alacsony a páncéla.De megkérdezte hogy mért kérdezem és azt mondtam az egyik barátomank kéne úgye nem baj hogy ezt mondtam neki?!
2009. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy utána jártál nagyon kedves vagy:)dehogy haragszom,és még1x kösz:)
2009. dec. 20. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

nézd meg a hasát:

Ha a páncél ott homorú akk fiú, ha domború akk lány=)

2010. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!