Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja a tekimnek olyan furcsa?

Mi baja a tekimnek olyan furcsa?

Figyelt kérdés
Esténként állandóan a köveket túrja nem tok tőle aludni és anyám kivette a kavicsokat mert naon zavarta!De nappal meg délután nem csinálja csak akk amikor alszok!De most szegényt sajnálom mert nincsenek neki kavicsai amivel játszon!Visszarakjam neki a kavicsokat vagy sem?Vagy valami baja van?
2009. dec. 11. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, a legtöbb teknős ezt csinálja bár vannak nyugodtabb természetűek meg ilyen kis zötykölődősek is. :)

Ha nem régóta van meg akkor lehet abbahagyta ha már megszokta a helyet.

Ha tényleg tartósan csinálja ezt akkor talán nem kellene a szobában tartani, de nem lesz semmi baja akkor sem ha estére kiveszed a kavicsokat. Szerintem nem "játszik", csak ösztönösen kiutat keres.

2009. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lassan két napja nincs neki bent a kavics!Visszarakjam legalább a felét?
2009. dec. 11. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta teknős egyébként?

Nekem görög teknőseim voltak, hárman, ők állandóan azt csinálták, hogy beálltak a sarokba és próbáltak tovább menni. Tök jó volt hallgatni, ahogy kopog a páncéljuk. Ja, és ezt mindig este vagy hajnalban csinálták, a lényeg, hogy mindig olyankor, mikor aludtunk.

Aztán azt találtuk ki, hogy este etetjük meg őket, jól beettek és aludtak. :)

2009. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rakj be neki mást, amivel játszhat. Az enyém egy kővel szétrepesztette a terrárium falát, azóta ping-pong labdát kerget :D Kövek nélkül is nagyszerűen megvannak, légy kreatív ;)
2009. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ékszertekim van!És a ping-pong labda naon jó ötlet!Eszembe nem jutott volna!Köszönöm szépen!
2009. dec. 13. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ékszerteki, a fenti okok miatt kiköltözött a konyhába:)) Azóta mindenkinek nyugi van:)
2009. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D
2009. dec. 20. 08:54
 8/9 anonim válasza:

Jah a pimpong labda állati ötlet! :D

Egyébként itt is ez van, így este akit előbb felhúznak az kiviszi őket egy floppy tartóba.. XD

2009. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem is van 2 ékszerteknősöm, az első héten nekem is az csinálta csAK nekem a sóderrel

most megvan 5 hónapja oszt nyugi van

a tied is majd megszokja

2009. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!