Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit lehet adni egy teknősnek...

Vani14 kérdése:

Mit lehet adni egy teknősnek az otthoni ételek közül?

Figyelt kérdés
Egy teknősnek az otthoni kaják közül mit lehet adni, Azt tudom, hogy macska kaját, konzervet kaphatnak, de esetleg emberi ételek közül valamit ehetnek?
2014. jún. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
fagyasztott hekket szerintem
2014. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg ha a macskakaját megeszi akkor a főtt csirkehúst is talán, de nem biztos hogy az jó neki. Az élőhelyükön szerintem főleg csak halat esznek.
2014. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen teknős?
2014. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ékszer teknősökről van szó.
2014. jún. 30. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:

amíg kicsik a tekik, addig főként fagyasztott halat adj nekik

én 100Ft/csomag (1 csomag 10 db 4-6cm halat tartalmaz) veszek kisállatos boltban...csak berakom a fagyasztóba, előveszem etetéskor, langyos vízben felolvad és már eszik is :)

mivel ez a fő tápláléka, ezért csak nagyon kevés mást kapnak mellé (pl. legyet)


ha nagyobbak a tekik, akkor mehet nekik káposzta, gyermekláncfű, saláta, répa stb a hal mellé


viszont arra figyelj, h ha csak konzervet, szárított kaját kapnak, akkor előbb-utóbb lesz vmi hiánybetegségük, ami páncél puhuláshoz, szemgyulladáshoz, az állat elpusztulásához stb vezet!!


sztem a fagyasztott kishal abszolut nem problémás és nem is költséges, ráadásul abban minden benne van, amire szüksége van a tekinek (más eledelekről ez nem mondható el)

2014. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) A tekiknek mindent megveszünk, sok finomságot kapnak, csak kíváncsi voltam mit ehetnek itthoni ételek közül, macska kaját pedig alig kaptak életükben, csak tudom lehet nekik adni belőle egy kicsit :) !

Még egyszer köszönöm a válaszod ! :)

2014. júl. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!