Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kiskoromban jatszottam bekakka...

Kiskoromban jatszottam bekakkal es meghaltak. Akkoriban meg nem tudtam, hogy vedett allatok. Most, hogy tudom, hogy karpotolhatom az allamot a vesztesegert?

Figyelt kérdés
allam, torveny
2014. júl. 9. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Mostmar sehogy, mert elevult.

Ha annyira akarsz, van vlaami allamadossagcsokkento alap, abba utalhatsz valamennyit :)

2014. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
A békák nem az államé voltak, hanem az állam polgáraié. Ami rád jutott, az jobblétre szenderült.
2014. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az "államot" kell kárpótolni, hanem a természetet. Itt egy remek lehetőség, hogy önmagad és a természet felé is törleszthess:


[link]

2014. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Tenyéssz békákat!
2014. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A béka nem hüllő, rossz kategóriába raktad, amúgy is ez a kérdés így politika vagy pénzügy kategória. Ha már eszmei értékek kategória nincs.
2014. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Az állam kizsákmányolja ,becsapja a legtöbb állampolgárt.


Az állatvilágot kárpótold inkább.


Piramis rendszer jellemzi a hatalmi szerkezetet. Az egyes államok vezető politikusainek pici mozgástere van, őket fentebbről irányítja számos bankár elit (csaló) dinasztia, elsősorban a Rothschild.


Az adó nagy része -bizonyos arányok szerint- a vezető politikusok és a feljebbvalóik zsebébe kerül, az adóna kigen piciny hányada jut közösségi infrastruktúrára, és más közügyre.


Amikor segélyről, támogatásról, pályázati összegről, eu támogatásól, stb van szó, ennek van egy olyan jellemzője, hogy az állampolgároktól ellopott pénznek minössze kicsi hányadát jelentik. Magyarán olyan, mint ha ellopnának tőled egy húszezrest, ne mtudod , ki tette, de aki tette, mosolyogva, segítőkészen eléd állna, hogy lásd, ő miylen jótét lélek, itt egy ezres neked... Te meg jóhiszeműen örülnél, hogy ingyen kaptál egy ezrest, "nem kellett semmit tenned" érte. Miközben végeredményben ő ellopott tőled 19000 FT-ot.Na ez az eu támogatás, ez a munkanélküli segély, és így tovább.


A fentebbi posztokon levők sokszorosát keresik az állapolgárok munkáján, ahhoz képest, amekkora a fizetése az alacsonyabb beosztású, és/vagy alacsonyabb keresetű értelmiségi, valamint a fizikai munkásoknak - őket zsákmányoéjkák ki tehát.


Ezentúl, kérlek, MINDEN állat védelméélj állj ki, amennnyire lehetséges. Kicsi gyermekkorban nem tudatosak vagyunk még, sajnos emiatt én is okoztam már halált, sérulés kisebb állatkáknak, amire szomorúan gondolok vissza. Sajnos a gyerekek java része megteszi, szintén tudatlanságből, jó esetben akaratlanul, mint én (vagy mint -gondolom- anno te is). A felnőtek hibája, aki felnőttek nem tudatosítják a gyermekekben, h MINDEN állat védelemre szorul. Beleértve leginkább a vezető politikusokat, mert a vonatkozó miniszterek se tesznek érdemben azért, h bölcsődés kortól a kisgyermekek erkölcsi nevelése megfelelő legyen. Az óvodában ez a pedagógustól függ, rengetegféle óvodai program létezik. Az iskolákban már egységes rendszer van többnyire, ami állami (NAT), és bizony annak alakításába méginkább LEHETŐSÉGE LENNE beleszólnia a vonatkoző miniszeterkenk, mégsem teszik érdben, sajnos...

2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat az elírásaimért...

Itt a végén pl

"mégsem teszik érdEMben, sajnos" -t akartam írni.

2014. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Még valami: mivel a médiákon át (tévé, rádio stb), főleg a fő áramú médiákon át (kereskledelmi tv, stb) HIPNOTISZÁLNI PROBÁLNAK mindannyiónkat, és nagyrészt sikeresen teszik, formálva a köztudatot A SAJÁT IGÉNYEIK szerint, ez is oka, hogy eleve rosszul tetted fel a kérdést. Hiszen sokan ,mint te, az államot akarják kérpótolni olyasmiért is, amibe ha belegondolsz, nyilvánvalóan MINDENKIÉ EREDENDŐEN: az anyatermészet, amiért felelősek vagyunk, és közösen élvezzük is előnyeit.


Ehhez képes sajnos hagyjuk fokozatosan, h tönkretegye a hatalom a természeti környezetünket, melyetmanipulatív okokból végeznek. Ezen felül fokozatosan ellopják tőlünk. A privatizáció lopás, és az államosítás is!


Már ott tartunk ,h a világ bizonyos államaiban tilos saját földbirtokkal, akár kerttel rendelkezni.

2014. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Platypus ***** válasza:
93%
Építs kerti tavat, ha van rá lehetőséged. Ezzel élő- és szaporodóhelyet teremtesz a békáknak.
2014. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem az indittatásodat ha pénzt adsz az államnak, attól felèlednek a békáid?? Amúgy amikor vonulnak a békák szoktak önkénteseket keresni. A főutak mellé kiraknak egy hálót, a földbe ásnak vödröket. A békák megakadnak a hálón és a vödörbe esnek. A te dolgod annyi hogy kiszeded őket és átviszed az út másik oldalára. Ezzel a békákat segítenéd, nem egy politikus zsebèt tömnéd.
2014. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!