Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó tartása?

Leopárd gekkó tartása?

Figyelt kérdés

tegnap kaptam egy havertól egy gekkót olyan 2-3éves és egy 15*15ös terráriumban tartotta eddig.ez elég neki?

etetést hogy kéne heti 1-2szer?

plusz talajnak mi a legjobb esetleg víz adagolást hogykéne? mivel sivatagi állat ezért gondolom nemnagy a vízigénye.

van egy 25*25ös terkóm abba tegyem át inkább? díszitésnek a terkóba valami ötlet?



2014. júl. 14. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátod egy utolsó állatkínzó, már bocsánat... Egy 15x15-ös terráriumban fiatal pókokat szoktak tartani, csoda , hogy elfért benne szerencsétlen. Egy ilyen állatnak minimum 60x30-as helyre van szüksége. Homokot tegyél talajnak, legyen 2 búvóhelye, egy nedves és egy száraz. A terrárium egy pontját világítsd meg egy spotlámpával, ami 30-35 fokra fűti azt a részt. Egy kis tálban tegyél be vizet. Ha kifejlett, akkor 3 naponta etesd. És nagyon remélem, hogy csak kamu kérdés...
2014. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zowie ***** válasza:
Szerintem bújj be egy pár órára a ruhásszekrénybe és utána magadtól is rájössz, hogy elég-e neki. A többi kérdésedre az előttem író már megadta a választ.
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kamu a kérdés. Munkámból kifolyólag sok lakásban járok, és olyan körülmények között látok kisállatokat, hogy az elképesztő. Főleg teknősöket. Ékszertekik mindenféle kimászó és lámpa nélkül, koszos vízben, kis helyen.. Tényleg szörnyű. De itt jelen esetben örülök, hogy a kérdezőben felmerült, hogy kicsi ez a 15 * 15ös "terrárium"
2014. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom elég idióta a haverom,volt neki egy kígyója is ami fél év után elpusztult. most a gekkót át tettem egy 30*30 as terkóba. aztán jövőhonapba veszek neki egy nagyobbat
2014. júl. 15. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
helyes :)
2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!