Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kerti tóból eltűntek az...

Kerti tóból eltűntek az ékszerteknősök. Lehetséges hogy "megszöktek"? Vagy csak bújkálnak?

Figyelt kérdés
Másfél hete vásároltam két kis sárgafülű ékszerteknőst. Az eladó azt mondta, azonnal bele engedhetem a kerti tóba, nem kell szoktatni őket. Ahogy bele engedtük őket, azonnal leúsztak az aljára, és azóta - másfél hete!!- nem láttuk őket. Az eladó figyelmeztetett, hogy pár napig bújkálni fognak, de most már kezdünk aggódni... Lehetséges hogy "megszöktek"? (A tó nincs körbekerítve) De miért mennének el a víztől??

2014. aug. 12. 17:36
 1/7 anonim válasza:
Eladóra ne hallgass, neki csak az számít hogy vedd meg az állatot. Ha másfél hete nem láttad őket akkor sajnos vagy elmentek vagy már nem élnek.
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom,hogy elkóboroltak.
2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fel sem merült bennem, hogy eltávolodnak a víztől, mert tudomásom szerint vízi állatok :-(
2014. aug. 12. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi,csak a nászútjunkat töltjük.hamarosan visszatérünk.by a te teknősöd
2014. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most felderültem :D
2014. aug. 12. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
az eladóra nem érdemes hallgatni, ők nem igen értenek hozzá , nekik az a lényeg hogy legyen miből megélniük nem az h téged átbasztak-e vagy sem :/
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
korbe kellett volna keríteni. attol, hogy vizi allatok, meg kijonnek a szarazfoldre, nem halakról beszélunk
2015. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!