Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkók találkozása-...

Leopárd gekkók találkozása- mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
eddig csak 2 nőstény leopárd gekkó (2 éves, 1 éves) volt nálam, de ma vettem egy hímet is (3,5 éves) terráriumostul, szóval a lányok költöznének be hozzá. A hím már nekikment egyszer. gondoltam hogy nem fog simán menni az ismerkedés, de van valami javaslatotok, tanácsotok? hagyhatom őket egy terráriumban rögtön, folyamatosan, vagy egyelőre még csak egy-két órára?

2014. aug. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem támadta őket, hanem párzani akart. Ez elég durvának tűnhet, de addig nincs baj amíg nincs sérülés. A hímet előbb vedd ki, rendezd át a terráriumot, az még jobb, ha mindent fertőtlenítesz, és egyszerre tedd be őket.
2014. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval hagyjam őket rögtön együtt?
2014. aug. 26. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
a hím ráharapott a nőstényem farkára... ez nem hiszen hogy párosodás akar lenni... vagy ha igen, elég szadomazo
2014. aug. 26. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

én nekem könnyen ment, betettem a kis hímet felügyelettel kb 2 óráig figyelgettem mit csinálnak, semmi különös nem volt most is együttvannak:D


nézd itt egy videó egy udvarló hím leo gekkóról látszódik ahogy harapdálja a nőstényt:


https://www.youtube.com/watch?v=4yT78RFyu7Y&hd=1


van hogy a hímek amik régebben nem láttak nőstényt kicsit durvábbak valószínű a tiéd is ilyen, csináld azt hogy egy szállítódobozban beteszed a nőstényekhez és majd lenyugszik ezt kb 3 napig csináld utánna próbáld betenni melléjük

2014. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!